Adreces i telèfons

Telèfon
Administració Oberta de Catalunya 932 72 40 00
Caixa d´Estalvis i Pensions de Barcelona 93 823 21 00
Local Cultural Ametlla
061 - Emergències mèdiques 061
AGRONATUR 938234005
Agència de Desenvolupament del Berguedà
Ajuntament - Oficina d'Atenció al Ciutadà 93-823.40.00
Alsina Graells 93-821.04.85
Alzina dels Colls
Assemblea de Joves de Casserres
Associació contra el Càncer
Associació de Comerciants
Associació de Mares i Pares del CEIP Princesa Làscaris de Casserres
Aula Taller Cal Nen Xic 658822892
BBVA 938234105
Banda de Cornetes i Tambors de Casserres
Bar Frankfurt Casserres 93 823 40 15
Bar La Font del Balç 93-825.00.34
Bar el Refugi 938234200
Bar la Plaça 93 823 40 08
Bar la Tasca 93 822 58 21
Bar la Tasca 93-8225821
Bauma de les set portes
Belles vistes
Bibliobus Cavall Bernat 649.093.980
Biblioteca municipal
Bombers de Berga 93-821.10.80
Bombers de Gironella 93-822.84.80
Bombers de Puig-reig 93-838.04.14
CAP Casserres 93-823.43.05
CAP Puig-reig 93-829.05.42
CEIP Princesa Làscaris 938234100
Ca l'Escaler Nº de llicència PB-00455 635 67 65 89
Cal Camp Llarg Nº de llicència PCC-000585 931036949
Cal Cirera
Cal Fàbrega
Cal Genís ( Forn de Cabrianes ) 938225140
Cal Masover de Barbats Nº de llicència PCC-000094 93 825 07 59
Cal Minguet Nº de llicència PCC 00296 659 88 17 48
Cal Puntes
Cal Sargantana Nº de llicència PCC-000221
Cal Torrenti Agroturisme 649 19 34 92
Cal Torrentí Nº de llicència PB-00240
Cal Urbici 649.861.242
Cal Viudet Vell Nº de llicència PCC-000457
Calçats Valls 93 823 41 12
Carn i Bestiar Prat S.L. 93 823 40 06
Carnisseria Mª Carme 93 823 42 02
Casa Enfruns 600 733 172
Casserres Club de Futbol
Centre Dental Pere Pesarrodona 93 823 43 01
Club Amics de la Petanca de Casserres
Club Futbol Sala Casserres
Club Tennis Casserres 606.670.336
Consorci Localret
Construccions Dos Hereus S.L. 93 823 43 99
Construccions Josep Ribera 93 823 42 58
Consultori municipal 93-823.43.05
Diputació de Barcelona 934 022 222
E&G ASSESSORS ZURICH Enric Genescà 938225033
El Rebost de la Victória 93 823 40 51
El taller 659785690
Electrofiguls S.L. 93 823 40 03
Emphasis 639313852
Emphasis 639313852
Església de Sant Miquel de Fonogedell
Església de Santa Maria de l'Antiguitat
Església de l'Ametlla de Casserres
Església i Retaule de la Mare de Déu dels Àngels
Església i Retaule de la Mare de Déu dels Àngels 93.823.40.75
Estruch Assessorament 938225049
FORN FRANCESC 93 822 58 87
Farmacia Roset Estivill 93 822 58 67
Farmàcia 93-822.58.67
Fecsa Endesa 900.770.077
Federació de Municipis de Catalunya
Forn de Pa Ca la Maria S.L. 93 823 40 52
Frankfurt 938234015
Funerària Pujols 93-825.01.19
Fuster Xaies 93 823 40 92
Fusteria Colillas 93 823 40 65
Fusteria Integral Jordi S.L. 93 822 50 40
Garatge Escalé 93 823 41 73
Generalitat de Catalunya
Govern espanyol
Grup Cantaire Sant Bartomeu 647626046
Grup d'Esplai Xiruques del Roc de La Mel
Grup de Caçadors
Hospital St. Bernabé 93-823.34.00
Indústria Avícola del Berguedà 93 823 40 33
Instal·lacions Casserres S.C.C.L. 93 823 40 74
Jaume Santamaria S.L. 93 823 42 96
Jutjat de Pau 93-823.40.00
La Barberia -
La Barraca
La Cabana
La Fusteria 696 67 66 92
La nau 675.61.54.54
Llibreria Estanc Casserres 93 823 42 00
Local cultural
Logiart Catalunya 647 57 08 09
MGC Instal·lacions 626110626
Materials Casserres S.A. 93 823 40 76
Mireia Perruqueria Unisex 93 823 42 93
Molles Malé 93 823 40 77
Mossos d'Esquadra de Berga 93-881.57.85
Moto Club Baix Berguedà
Nucli antic
Oficines municipals Ajuntament de Casserres 938234000
PC Imagine S.C.P. 93 822 59 83
Pastisseria la Granja 619631187
Pavelló d'esports municipal
Peixataria Antonia Belmonte 93 822 51 98
Perruqueria Anna Maria 93 823 41 67
Perruqueria Anna Perarnau 93 823 42 81
Perruqueria Dolors 93 823 41 08
Peusà - Lourdes Vilalta 93 823 40 30
Pintor Josep Martin 93 838 10 08
Planafil S.A. 93 822 50 20
Planxisteria Casserres 93 822 59 93
Planxisteria Sant Jordi S.C.P. 93 823 43 75
Promocions La vostra llar -
PuigRural tel. 639426603
Pà Artesà 938234007
Queviures Sant 93 823 42 01
Residència de la tercera edat l'Onada 93-822.50.00
Restaurant Cafè de la Plaça 93-823.40.08
Roca de la Mel
SITEC 2012 671078800
Sant Pau de Casserres 93.823.40.75
Secretaria - Interventora 938 234 000
Serveis Socials 93-822.58.58
Soldadura Francesc Puigdellivol 647 589 415
Supermercat Pujantell, S.L. 93 823 40 53
Talia 1924 666.77.96.60
Taxi Escaler 93-823.41.73
Teatre del Guixaró
Telefònica 1002
Torre de l'Amo
Transport a la demanda al Berguedà
Tresorer 938 234 000
Unió Europea
Urgències 112 112
Vilanova
Vilà Motor 93 823 41 17
Zona esportiva Casserres 93-823.42.03
talia 1924 93 823 40 31
transport a demanda
Darrera actualització: 25.01.2018 | 12:19
Darrera actualització: 25.01.2018 | 12:19